פורום העסקים

"עסקי עירך קודמים" – זהו המוטו המוביל את הפעילות המשותפת של פורום בעלי העסקים בעיר, יחד עם לשכת ראש העיר

בין הפעילויות: ימי עיון והשתלמות, קמפיין לעידוד הקניות בעיר, וקידום רעיונות לסיוע ועידוד בעלי העסקים בעיר

 

סוגיית הפעילות העסקית חיונית לכל בעיר, אולם חשובה שבעתיים בעיר המדורגת במקום הנמוך ביותר בדירוג הסוציו אקונומי של תושביה, עובדה המהווה משקולת על צוואר בעלי העסקים.

בכדי לסייע לעסקים בעיר להתקיים ולהתפתח, מקיימת העירייה ביחד עם פורום בעלי העסקים בעיר, שורה של פעילויות המיועדות לחיזוק בעלי העסקים.

במסגרת זו נערך יום עיון מקצועי לבעלי העסקים בביתר עילית, כשלב ראשון בשורת מהלכים רחבי היקף לחיזוק העסקים בעיר ולהגברת הקניות ע"י התושבים בתוככי העיר.

בנוסף, ותחת הסלוגן "מחזקים את העסקים - קניות עושים רק בביתר עילית", יצאה העירייה בקמפיין, שמטרתו ביצוע הרכישות ע"י התושבים רק בעסקים בתוך העיר, דבר שיביא לא רק חוסן כלכלי לעסקים, אלא גם יוביל להגברת אפשרויות התעסוקה בעיר, שהרי עסק משגשג ומתפתח, יכול לקלוט עובדים נוספים.

כמו כן, עמלים בפורום יחד עם העירייה על פרויקטים נוספים, כמו יום מבצעים במתכונת ה"בלאק פריידי", כרטיס תושב שיעניק הטבות ברכישות בעסקים בעיר, ומימוש רעיונות העולים על הפרק מעת לעת.

ראש העיר מאיר רובינשטיין אומר, כי ההשקעה בסיוע לבעלי העסקים בעיר נדרשת לצד ההתקדמות הרבה שחלה בפרויקטים אחרים, כמו בהקמת אזור התעשייה 'היער האנגלי'. "חשוב לנו מאוד לחזק את תושבי העיר לערוך את קניותיהם בתחומי העיר. בשלב הבא ייתכנו קמפיינים לעידוד תושבי הסביבה לבצע את קניותיהם בביתר, ולחזק את מקומה של ביתר כבירה העסקית של גוש עציון".

כנס העסקים
ראש העיר בכנס העסקים