דלג לתוכן העמוד

לשכת ראש העיר

ה"ה מאיר רובינשטיין
ראש העיר
קעניג 12/5
ה"ה דוד זלץ
סגן ראש העיר
הרב מוצפי 4/7
ה"ה יהודה עוביידי
מ"מ ראש העיר
הרב אלישיב 7
ה"ה מנדי שוורץ
משנה לראש העיר
הבבא סאלי 9/3

הלשכה לפניות הציבור

פקס הלשכה לפניות הציבור: 02-5888123

המוקד העירוני

גבייה

פקס גבייה: 02-5670886

בני מינצברג
מנהל המחלקה

מועצת העיר

ה"ה חיים שלום ברגר

ר' יוחנן בן זכאי 13/3
ה"ה יעקב הרשקופ

המגיד ממזריטש 53/5
ה"ה בנימין הרשלר

פנים מאירים 23/4
ה"ה מנחם זיידה

קדושת לוי 42/23
ה"ה אברהם יודייקין

הרבי מזוועהיל 30/3
ה"ה יצחק דויד כהן

חיי יצחק 7/1
ה"ה שלמה כהן

פנים מאירים 4
ה"ה אפרים אוחיון

ה"ה יואל פרויליך

קדושת לוי
ה"ה יוסף שטרית

הבבא סאלי 6/4
ה"ה יששכר דב שמעיה

אלעזר המודעי 15/3
ה"ה מנחם מאניש שינברגר

אדמורי ויז'ניץ 22/3
ה"ה דוד שפיצר

אלעזר המודעי 17/12

מנהלי מחלקות

יהודה דייטש
רמ"ט ראש העיר ומנהל אגף מ.ש.ל
בנימין שוורץ
מנכ"ל העירייה
משה עמדי
גזבר העירייה
אבישי מירון
מהנדס העיר
שלמה בן חיים
מנהל מחלקת ביטחון
מיכאל לורנצי
מנהל מחלקת הנדסה
מוטי זיידה
מנהל אגף טכני
מאיר קליין
מנהל היחידה לחינוך מיוחד
ליאור סומך
מנהל השירות הפסיכולוגי
יצחק וענונו
סגן גזבר
יעקב טורנהיים
מנהל מחלקת תרבות
יוסי פקשר
מנהל המוקד העירוני
יוסי יונה
מנהל אגף שפ"ע
הגב' עליזה אונגר
מנהלת אגף רווחה
הגב' לאה פדר
מנהלת אגף רישוי עסקים
הגב' טייבי פריד
מנהלת אגף רכש ושכר
שלומי גיל
יועץ התקשורת
יוסף שלום בן יצחק
מנהל מחלקת חברה ונוער
גרשון וינגורט
מבקר העירייה והממונה על תלונות הציבור
הגב' דסי קרויזר
מנהלת המרכז הקהילתי
דוד מינצברג
מנהל החברה לפיתוח

חינוך

הגיל הרך

פקס הגיל הרך: 02-5888131

הגב' וקסמן
רכזת גני ילדים
חיים רובין
רכז צהרונים

חינוך מיוחד

פקס חינוך מיוחד: 02-5888131

הגב' שפרה בורד
אחראית סיוע רפואי
הגב' שושי פיין
מזכירת היחידה
לגב' ציפי פישמן
היחידה לחינוך מיוחד

השירות הפסיכולוגי

הגב' מיכל ישראל
מזכירת השירות הפסיכולוגי

ביקור סדיר

פקס ביקור סדיר: 02-5889969

כהן בנימין
מנהל מחלקת ביקור סדיר
דוד טראב
בנים: יסודי ועל יסודי
חנוך פישמן
בנים: יסודי ועל יסודי
שרה טויטו
בנות: יסודי ועל יסודי
חגית פייגר
בנות: יסודי ועל יסודי
שמואל גולדברג
בנים: יסודי ועל יסודי
עליזה אברג'ל
בנות: על יסודי
לאה רייכמן
בנות: יסודי ועל יסודי

תכניות חינוכיות

פקס תכניות חינוכיות: 02-5888131

הגב' שרה גוטמן
מנהלת המחלקה תכניות חינוכיות

חברה ונוער

פקס חברה ונוער: 02-5888131

הרב יוסף שלום בן יצחק
מנהל מחלקת חברה ונוער
יהושע מרזן
מנהל יחידת הנוער
זאב בכר
מנהל התכנית בעירייה
הגב' תהילה טובול

הרב עופר עמרמי
מנהל מרכז נוער "בני חיל"
הרב יהושע מרזן
מנהל ישיבת "משכן משה"
הראל עמאר
מנהל מית"ר - מרכז יום תומך רב-תחומי לנוער במצבי ניתוק
הגב' פנינה לשם
מנהלת בית חם
הגב' רחל בן שבת
מנהלת מרחב הלב
יוני שפיצר
מנהל תכנית עלם

קהילה ורווחה

פקס קהילה ורווחה: 02-5808708

הנהלה

אסתי לייכטר
מזכירת שלוחת האגף לשירותים חברתיים , רכזת התנדבויות
רבקי מנשרוף
מזכירת אגף הרווחה
צילי לדרמן
מזכירת מנהלת אגף הרווחה
הגב' עליזה אונגר
מנהלת אגף רווחה

מדריכות צוות

הגב' שלומית מלמד
מדריכה ראש צוות גבעה A וגבעה B
רחל אסודרי
מדריכה ראש צוות צרכים מיוחדים

רכזות

הגב' שרה בלוי
רכזת פרויקטים ותחום מוגנות
הגב' אסתי לייכטר
רכזת התנדבות

יוריו"ת

הגב' הגר גליק
יו"ר וועדות
הגב' שני סגל
יו"ר וועדות

עו"ס לחוק

פנחס וייס
עו"ס משטרה וקהילות
הגב' שרה פריד
עו"ס לחוק הנוער
הגב' אהובה רוט
עו"ס לחוק הנוער צוות A
אמיר לוין
עו"ס לחוק הנוער צוות B
הגב' מיכל רבינוביץ
עו"ס לחוק סדרי דין

נוער צעירים ותעסוקה

יהושע דסקל
עו"ס התמכרויות צעירים
הגב' שרה דסקל
עו"ס התמכרויות צעירות
הגב' חיה עינב צחי
עו"ס יתד צעירות ונערות
יוסף חיים בלוי
עו"ס יתד צעירים / מנהל מרכז קשר
נפתלי פלמן
עו"ס תעסוקה בתכנית יתד

עו"ס משפחות

הגב' עשירה ישר
עו"ס משפחות מ"מ רוני

עו"ס משפחות גבעה A

לאה נולמן
עו"ס משפחות
בעל התניא, רוז'ין, סלונים, הגר"א, מעלות ירושלים, כף החיים, הדף היומי, אגרות משה, קנייבסקי, קעניג
צופיה איפרגן
עו"ס משפחות
חפץ חיים, נועם אלימלך, אש קודש, אם הבנים, זוועהיל, נחמן מברסלב, מפעל הש"ס, רבי עקיבא, בעש"ט
רוני פישמן
עו"ס משפחות
חלקת יואב, אוירבך, לובביץ, אור החיים, בבא סאלי, נדברונה, בן זכאי, מבוא מרגלית
יואל ליבוביץ
עו"ס משפחות
אלעזר המודעי, דברי חיים, התעוררות התשובה, בן איש חי, חתם סופר, יוסף קארו, אריאלי, צדקה, חזון איש, החיד"א, רמב"ן

עו"ס משפחות גבעה B

אבישג אלחרר
עו"ס משפחות
הרב שך, החוזה מלובלין, דרכי איש, פחד יצחק, אבא שאול, ישמח ישראל
בת שבע תמים
עו"ס משפחות
קדושת לוי, ברים, רייטפארט, הר"ן, שלום רב, כנסת מרדכי, חב"ד, ברוק, אוהב ישראל, קדושת ציון, מהרי"ץ
שרה בצלאל
עו"ס משפחות
פנים מאירים, מוצפי, חיי יצחק, כנסת יחזקאל, יסוד העבודה, מעזריטש, ויז'ניץ, הדר ביתר

עו"ס צרכים מיוחדים מינהל מוגבלויות

שירה לשם
מש"ה (מוגבלות שכלית התפתחותית גבעה A)

צרכים מיוחדים

אלעד אלכביר
עו"ס מש"ה (מוגבלות שכלית התפתחותית), גבעה B.
אפרת וולמן
עו"ס מרכז משלים למשפחות
לא מאויש
עו"ס שיקום
הגב' ליזי אצלן
עו"ס אוטיזם וליקויי ראיה
הגב' שירה לשם
עו"ס מש"ה (מוגבלות שכלית התפתחותית) וסדרי דין, גבעה A.

אזרחים ותיקים

הגב' תמר וולף
עו"ס אזרחים ותיקים גבעה B
הגב' מיה פדר
עו"ס אזרחים ותיקים גבעה A

מינהל זכאות

הגב' רותי טורנהיים
עובדת זכאות
הגב' מירי בן אדיבה
חשבת האגף
הגב' פנינה ברנשטיין
עובדת זכאות
הגב' נחמי סימן טוב
עובדת זכאות
הגב' בת שבע פנחסי
עובדת זכאות

מרכז עוצמה

הגב' עשירה ישר
עו"ס נושמים
ליבי גדול
רכזת תעסוקה בתכנית עוצמה
הגב' שרה דסקל
עו"ס רכזת תכנית מרכז עוצמה
הגב' רחל ענתי
מלוות נושמים
הגב' מיכל ניסנוב
מלוות עוצמה
צירה ברוכשטט
רכזת תעסוקה
אלי ימיני
עו"ס מיצוי זכויות וקהילה

תרבות

הרב יעקב טורנהיים
מנהל אגף תרבות
הגב' דסי קרויזר
מנהלת המרכז הקהילתי
הגב' חיה דייטש
מזכירת האגף

משחקיה

הרב יעקב טורנהיים
מנהל אגף תרבות
הגב' דסי קרויזר
מנהלת המרכז הקהילתי
הגב' חיה דייטש
מזכירת האגף

הורים

הגב' פייגי בן שם
חוגים ואירועים לגברים ונשים

שירותי דת

מקוואות

הרב מאיר סירוטה
הרב המפקח מטעם רבני העיר
הרב דוד הרשלר
מנהל המקוואות
הגב' עדנה יהב
אחראית מקוואות ברים, קדושת לוי ומוצפי
הגב' רחל חבה
אחראית מקווה בעש"ט
הגב' בת שבע כהן
אחראית מקוואות קנייבסקי ואריאלי
הגב' אורלי דוייאב
אחראית מקווה אמרי סופר

איכות הסביבה

פקס איכות הסביבה: 02-5888090

תברואה והדברה

פקס תברואה והדברה: 02-5888090

יוסי שקולניק
מנהל המחלקה

השירות הוטרינרי

פקס השירות הוטרינרי: 02-5888090

ד"ר אילן דיין
הוטרינר העירוני
דורית אליטוב
מזכירת המחלקה

הפיקוח העירוני

פקס הפיקוח העירוני: 02-5888090

אברהם כהן
הפקח העירוני

מחלקות העירייה

מהנדס העיר

פקס מהנדס העיר: 02-5888154

אבישי מירון
מהנדס העיר
הגב' פנינה בלז
מזכירת מהנדס
הגב' שרונה צארום
מזכירת ועדה
הגב' חנה גרינוולד
מזכירת ועדה
הגב' רחל גרינולד
בודקת תכניות 1
הגב' רבקה שוורץ
בודקת תכניות 2
הגב' תהילה שגב
בודקת תכניות 3

ניהול נכסים

פקס ניהול נכסים: 02-5888151

הגב' חוה פרל
מזכירת האגף ניהול נכסים
נפתלי לבינסון
מנהל האגף ניהול נכסים

רכז נגישות

יוסי יונה
בנושא נגישות פיזית
אפרת גרינברג
בנושא נגישות באתר האינטרנט העירוני

מוקד עירוני

משה שלזינגר
אחראי מוקד
יוסי פקשר
מנהל המוקד

שפ"ע

יוסי יונה
מנהל האגף שפ"ע
הגב' מלכי שטרן
מזכירת האגף

פורום בנינו

פורום בינינו
ליצירת קשר

שקיפות מידע

חופש המידע

נפתלי לבינסון
ממונה על חופש המידע

בחירות

אריאל קורח
מנהל בחירות ביתר עילית
חוה פרל
מזכירת הועדה

שירותי התושב

חדר כושר

ישראל מלמד
מנהל חדר הכושר
מזכירות חדר כושר

בן איש חי 7

רישוי עסקים

פקס רישוי עסקים: 02-5888151

הגב' לאה פדר
מנהלת האגף רישוי עסקים

ביטחון

שלמה בן חיים
מנהל מחלקת ביטחון
יעקב יצחקי
מזכיר האגף
יעקב אמסלם
רבש"ץ
יעקב אקרמן
ס. רבש"ץ
יניב צדוק
ס. רבש"ץ
פארג' דאהר
קב"ט שבת
אליהו רוזברגר
קב"ט מוס"ח
איתמר פרי
קב"ט מוס"ח