הוקמו מיצגים חדשים בעשרות גינות ציבוריות ברחבי העיר

*ילדי העיר גילו כי עשרות מיצגים של חיות הוקמו בגינות ציבוריות בעיר * היוזמה בשיתוף אגף שפ"ע משדרגת את חווית הביקור בגנים ובפארקים ברחבי העיר * ראש העיר: "ממשיכים להצעיד את העיר קדימה גם במישור החזותי"

בשורה לתושבי העיר: בחודשים האחרונים עמלו אנשי אגף שפ"ע בעירייה על מיזם שמשדרג את הפארקים והגינות הציבורית בעיר. עשרות מיצגים של חיות הוצבו בעשרות גינות ברחבי העיר לטובת הילדים והמבקרים בגינות הציבורית. המיצגים נועדו לשדרג את חווית הביקור בגינות ובפארקים.  

עשרות הדמויות משדרגות את חווית המשחק לילדים הקטנים בגינות העיר. מיד עם הקמתן הפכו המיצגים לאטרקציה כאשר הילדים הקטנים נהנים לטפס עליהם, להצטלם לצדם וכך הופכת חווית הביקור שלהם בגינה הציבורית למיוחדת במינה.

את המיצגים יצר האמן הנודע לייב אברמסון, מהיוצרים המוכרים בישראל, שבין היתר יצר את 'כיכר היונים' בעיר.  המיצגים עשויים מחומר פיברגלס  קשיח שמותאם לתנאים הסביבתיים. ילדי העיר מוזמנים ליהנות מהמיזם הייחודי.

ראש העיר מאיר רובינשטיין: "ילדי החמד של ביתר עילית זכאים לתנאים הטובים ביותר. אנו עמלים כדי לספק להם את החוויה המקסימאלית כשהם מבקרים בגינות הציבורית בעיר. אנו ממשיכים להצעיד את ביתר עילית קדימה, בשלל מישורים כאשר גם במישור החזותי מושקעת מחשבה רבה ויצירתיות, לטובת ילדי העיר".

רה"ע ומחזיק תיק שפ"ע יואל פרוליך הודו למנהל אגף שפ"ע יוסי יונה על הפעילות המבורכת לטובת ילדי העיר.

 

 

 

 

 

 

 

 

Please reload